הצטרפו לאיגרת השבועית

"כל מה שאני עושה היום, מתכתב בדרך זו או אחרת, עם הבסיס הרחב והמוצק שקיבלתי בתיאטרון החדר" (אלון אבוטבול, שחקן ובמאי, בוגר תיאטרון החדר)


הידעתם? עורבים חגים מעל בניין הכנסת. עורבים, תנשמות ושאר עופות דורסים וטורפים. במערב הפרוע ובכל שדות הקרב ההיסטוריים, הם סימן שמישהו גוסס שם למטה. האם הכנסת גוססת? האם היא כבר פגר? האם הם מריחים ריח של נבלה?

עורבים חגים מעל בניין הכנסת. עוף השמיים העביר את הקול. וזה המסר שקיבלתי:

 

הייתי כלב נחמד ותמים, עד שגייסו אותי לצבא והפכו אותי לחיה רעה. עכשיו אני קשור לשרשרת ארוכה תחת כיפת השמיים ליד חומת הכנסת. המחסה שלי הוא מלונה קטנה וצרה שבקושי אני יכול להכניס בה את גופי. צינוק תחת כיפת השמיים. בקיץ אני מתעלף מהחום. בחורף אני קופא מקור. הם מרעיבים אותי כדי שלנצח אהיה חיה רעה ורעבה, מאיימת על כל מי מבקש לעבור את החומה. חיות רעות עשו אותי חיה רעה. הכול בשם הביטחון הלאומי. בבוקר הם משליכים לי חתיכת בשר מרקיבה ואז באים העורבים. קצתי בחיי. אני מכריז על שביתת רעב עד מוות וכשגופתי תנוח על פני האדמה והעורבים יקרעו את בשרי המרקיב, רק אז אדע מנוחה. מסור דרישת שלום לחברים. עד יומי האחרון אנצור בליבי את זיכרון הכוך החם והנעים מתחת למדרגות בבית בפלורנטין. שם ידענו רגעים יפים של אושר.

שלך
אחיך

--------------

שלכם בצער ובאהבה
תיאודור

לאיגרת השבועית של 2011 . 9 . 8