הצטרפו לאיגרת השבועית

החוויה אינה על הבמה או על האקרן. היא בתודעתו של הצופה. תפקיד היוצר הוא ליצור קשר עם תודעתו של כל צופה. לקשר הזה אנו קוראים אהבה.


קול קורא לפסטיבל עכו ה-38

 

פסטיבל עכו ה-38 הבינלאומי לתיאטרון אחר

מזמין יוצרי תיאטרון, להגיש הצעות לפסטיבל עכו 2017

 

פנייה זו מיועדת ליוצרים, פרפורמרים, וקבוצות עבודה שאינם נתמכים באורח קבוע והמשכי המעוניינים להעלות יצירות חדשות בבכורה בפסטיבל עכו ה-38 הבינלאומי לתיאטרון אחר, שיתקיים בעכו בין ה-7 אוקטובר עד ה-10 אוקטובר 2017 חוה"מ סוכות.

הועדה האמנותית של הפסטיבל מבקשת הצעות ליצירות השואפות לממש מודל אמנותי שבו ניתן לפתח שפה תיאטרונית מקורית ועכשווית. יצירות המבקשות לערער על הסדר הקיים ולאתגר את גבולות ההסכמה החברתית, יצירות שבהן הצורה והתוכן שואפים לעורר דיון חברתי ופוליטי, יצירות הפועלות לשינוי ותיקון מצבו של האדם ויצירות אופוזיציוניות המהוות אלטרנטיבה הכרחית למרחב הבידורי, יצירות הבודקות את גבולות התיאטרון מתוך כוונה להרחיב אותם, יצירות בינתחומיות, יצירות המציעות גישה מקורית לחלל תיאטרוני, לבימוי, ליחסי קהל-מופע, והמבקשות לייצר תהליך עבודה ארוך טווח.

בנוסף, הועדה מחפשת הצעות למיזם אשר יתרחש בבתים של תושבי העיר העתיקה. מוזמנים יוצרים המעוניינים לחקור אמנותית את המונחים: בית, מרחב ציבורי ואירוח.

את ההצעות יש להגיש לא יאוחר מיום 31.12.2016 על פי ההנחיות שבטופס ההגשה, שניתן להוריד באתר הפסטיבל. www.accofestival.co.il

להצעות שיתקבלו יוענקו מענקי הפקה וכן ליווי אמנותי של הוועדה האמנותית והן תוצגנה במסגרת הפסטיבל. האחריות הכוללת להפקת ההצגות מוטלת על מגישי ההצעות.

 כתובת מייל לשליחת ההצעות;  rinatmoskona@gmail.com

לידי רינת מוסקונה: 050-795-4582

--------------

دعوة للمشاركة في مهرجان عكا ال38

 

يدعو مهرجان عكا الدولي للمسرح الآخر ال38

منتجي المسرح لتقديم اقتراحات  لمهرجان  2017

 

هذه الدعوة موجهة للمنتجين والفنانين والمجموعات الفنية المستقلة والتي لا تتلقى الدعم المادي  بشكل دائم ومتواصل والمعنيين في عرض أعمالهم الفنية الجديدة لأول مرة في مهرجان عكا الدولي للمسرح الآخر والذي سيُقام في مدينة عكا في ايام عيد العرش عام 2017  .

تدعوكم اللجنة الفنية للمهرجان لتقديم اقتراحاتكم لأعمال فنية تسعى إلى:

- تحقيق نموذج فني يمكن من خلاله خلق لغة مسرحية أصيلة ومعاصرة.

- أعمال فنية تسعى إلى تقويض النظام القائم وتحدي حدود المسلمات الاجتماعية.

- أعمال فنية تسعى في الشكل والمضمون إلى إثارة جدل اجتماعي وسياسي مُجدي.

- أعمال فنية تسعى إلى التغيير والإصلاح.

- أعمال فنية مناهضة تشكل بديلاً ضرورياً في الساحة الترفيهية السائدة.

- أعمال فنية  تفحص حدود الإبداع المسرحي من منطلق النية في التطوير.

- أعمال فنية متعددة المجالات، تستكشف زوايا جديدة  في الفن المسرحي بين الإخراج والعلاقة بين الجمهور والعمل الفني والتي تطلب خلق سيرورة عمل طويلة المدى.

بالإضافة إلى ذلك، فإن اللجنة تبحث عن اقتراحات لمشروع فني جديد يحدث في منازل سكان البلدة القديمة وبمشاركة أصحاب المنازل واستضافتهم. ندعو كل فنان يهتم  ببحث لمصطلحات مثل، المنزل والحيز العام والإستضافة من الناحية الفنية.

يتوجب على المعنيين تقديم الاقتراحات في موعد أقصاه يوم 31.12.2016 وذلك وفق التعليمات الموجودة في النموذج الذي يمكنكم تنزيله من موقع المهرجان.

www.accofestival.co.il

سيتم دعم الإنتاجات المقترحة ماديًا وذلك بعد موافقة إدارة المهرجان على إدراجها في برنامجه الفني. وسيتم مرافقة وتوجيه العمل الفني من قبل اللجنة الفنية وستُعرض خلال المهرجان.

- تقع مسؤولية إنتاج الأعمال الفنية كاملة على عاتق مقدمي الاقتراحات.

عنوان البريد الإلكتروني لإرسال المقترحات  rinatmoskona@gmail.com

ليد - رينات موسكونة :

050-795-4582

לאיגרת השבועית של 2016 . 11 . 10